Mezoterapija, grožio injekcijos

Mezoterapija dermatologijoje bei kosmetologijoje

Mezoterapija

Mezoterapija – medicininė  injekcinė procedūra, kurios metu į paviršinius, vidurinius ar gilesnius odos sluoksnius sušvirkščiamos tam tikros biologiškai aktyvios medžiagos (įvairių preparatų mišiniai). Mišinių sudėtis skiriasi priklausomai nuo to, kokią odos problemą siekiama išspręsti. Dažniausiai juos sudaro hialurono rūgštis, aminorūgštys, įvairūs vitaminai (A, B, E, C, K), mineralinės medžiagos, mikroelementai (Zn, Mg, Co, P, S), antioksidantai, augaliniai ekstraktai ir pan. Šios medžiagos padeda atkurti odos elastingumą, tonusą, sumažina smulkias raukšleles, drėkina odą.

Mezoterapija dermatologijoje bei kosmetologijoje naudojama šioms problemoms spręsti:  raukšlių lyginimui, odos senėjimo gydymui ir profilaktikai, fotosenėjimui, esant sausai ir atoniškai, riebiai ir porėtai, papilkėjusiai, praradusiai elastingumą ir suglebusiai odai, padidėjusiai odos pigmentacijai mažinti, celiulitui, strijoms, randams patamsėjusiems paakiams, maišeliams po akimis panaikinti, silpniems bei lūžinėjantiems plaukams atstatyti ir pan. Taigi,  kaip matote, mezoterapija gali padėti išspręsti daugybę Jūsų odos problemų.

Mezoterapijos dar neišbandžiusiems žmonėms gali kilti klausimas, kaip ji atliekama.  Procedūros metu specialiais vienkartiniais švirkštais bei itin mažo skersmens, įvairių ilgių vienkartinėmis adatomis į odą įvedamos tam tikros biologiškai aktyvios medžiagos. Jos įšvirkščiamos  0,5-4mm į odą, nes tai garantuoja geriausią medžiagų įsisavinimą bei vienodą pasiskirstymą. Norime nuraminti būsimuosius savo klientus, kad ši procedūra beveik neskausminga. Galite jausti tik šiokį tokį perštėjimą, kai įduriama ir švirkščiami vaistai. Tačiau tai smulkmena palyginus su būsimais procedūros rezultatais.

Akivaizdu, kad terminas mezoterapija daugumai žmonių asocijuojasi tik su grožio industrija. Manoma, kad ji atliekama tik estetiniais tikslais (norint atjaunėti, pasigražinti). Tačiau mezoterapijos procedūra nėra skirta vien tik tam.

Mezoterapija pasitelkiama įvairioms sveikatos problemoms spręsti

Mezoterapija pasitelkiama įvairioms sveikatos problemoms, tokioms kaip fibromialgija, skausmo priepuoliai, artritas, įvairios sporto traumos, migrena, nugaros ir kaklo skausmai, spręsti. Šios procedūros metu, kitaip nei atliekant chirurgines operacijas,  nedaromi pjūviai, tad nelieka randų.

Mezoterapijos metu, naudojant reikiamus medikamentus, sumažinami pooperaciniai skausmai, sąnarių patinimas, alopecija, riešo kanalo sindromas, raiščių patempimas ir pan.

Kaip jau minėjome, mezoterapija – veiksminga ir neskausminga procedūra, padedanti išspręsti daugybę odos problemų. Dar vienas didelis jos privalumas skubantiems ir darbuose paskendusiems žmonėms – procedūra užtrunka vos 30 minučių. Taigi galima suspėti ją atlikti net per pietų pertrauką ir dar spėti papietauti.

Šią procedūrą, priklausomai nuo problemos, galima atlikti kas 7-10 dienų, nes į odą įvestos veikliosios medžiagos veikia maždaug 5-7 dienas. Rekomenduojamas gydymo kursas – 10-12 procedūrų. Vėliau, jeigu yra poreikis, gydymo kursą galima kartoti. Iš tiesų, mezoterapijos rezultatai matomi gana greitai, dažnai vos po pirmojo procedūrų kurso.

Mezoterapijos nerekomenduojama atlikti nėščioms moterims

Mezoterapijos nerekomenduojama atlikti nėščioms moterims, žmonėms, turintiems kraujo krešėjimo sutrikimų, sergant ūmiomis odos ligomis ar esant lėtinių odos ligų paūmėjimui, kenčiantiems nuo kai kurių neurologinių ligų (pavyzdžiui, epilepsijos), iš karto po įvairių operacijų, taip pat esant bent vieno iš mezoterapijos procedūros metu naudojamų komponentų netoleravimui. Naujų klientų (kuriems ši procedūra atliekama pirmą kartą) gydytojas visada pasiteirauja, ar jie nepriklauso nei vienai iš rizikos grupių.

Apibendrinant, mezoterapija – medicininė procedūra, padedanti išspręsti daugybę odos  ir kitokių problemų: nuo raukšlių panaikinimo, veido odos stangrinimo ar plaukų slinkimo gydymo iki pooperacinio skausmo sumažinimo, sporto traumų gydymo.

Apsilankykite dermatologijos klinikoje Vilniuje Derma plius ir mūsų profesionalių gydytojų komanda padės Jums atsikratyti varginančių ir pasitikėjimą savimi mažinančių problemų.

Kada siūloma atlikti mezoterapiją?