Dermatologijos klinika Vilniuje „Derma plius“

Žmogus turi būti gražus ne tik išore, bet ir vidumi. Savo vidinį grožį kiekvienas puoselėkime asmeniškai, o išoriniu Jūsų grožiu pasirūpins dermatologijos klinika Vilniuje „Derma plius“. "Mūsų klinika, įkurta 2017 metais, yra skirta suteikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas lazerinės, estetinės dermatologijos bei odos ligų diagnostikos ir gydymo srityse. Turime kompetentingą ir profesionalią gydytojų komandą, pasirengusią asmeniškai rūpintis jūsų sveikata ir grožiu. Mūsų tikslas yra ne tik padėti klientams pasiekti puikią išorinę išvaizdą, bet ir užtikrinti jų vidinį komfortą ir pasitikėjimą savimi. Mūsų patirtis ir aukščiausios kokybės paslaugos užtikrins, kad būsite geriausioje priežiūroje." Klinika Derma plius - Čia prasideda sveika oda!

Sveika oda prasideda čia!

Mūsų įmonės misija

Aktyviai prisidėti prie dermatologinių problemų sprendimų Lietuvoje, savo žiniomis bei darbu, padėti žmonėms jaustis geriau išsaugant jų sveiką odą.

Mūsų įmonės vizija

Teikti kokybiškas estetinės bei gydomosios dermatologijos paslaugas, kurios būtų prieinamos daugumai. Siekti, kad rūpinimasis savo oda taptu norma.

Mūsų pagrindinės vertybės

Atvirumas, empatija ir parama yra pagrindinės mūsų vertybės, siekiame suteikti aukščiausio lygio paslaugas žmonėms, susiduriantiems su odos problemomis arba norintiems pagerinti savo odos būklę. Mes ne tik teikiame profesionalias dermatologijos paslaugas, bet ir dedame visas pastangas, kad kiekvienas pacientas jaustųsi suprastas, prižiūrimas ir saugus.