Dermatologijos klinika Vilniuje Derma plius

Dermatologijos klinika, estetinės procedūros

Kodėl estetinės dermatologinės procedūros turi būti atliekamos profesionalioje dermatologijos klinikoje?

Dermatologijos klinika. Estetinės veido ir kūno odos priežiūros procedūros kasdien atliekamos tūkstančiams žmonių Lietuvoje bei pasaulyje. Jos padeda išspręsti įvairias veido ir kūno odos problemas (pavyzdžiui, veido odos senėjimas, aknė, randai, strijos, celiulitas ir kt.). Didžiausia tikimybė, kad bus pasiektas norimas procedūros rezultatas ir išvengta šalutinių poveikių, jei procedūrą atliks kvalifikuoti specialistai profesionalioje dermatologijos klinikoje.

Kosmetinių procedūrų atlikimo profesionalioje dermatologijos klinikoje privalumai

Sutikite, jog senstant vis sunkiau kovoti su tokiomis odos problemomis kaip raukšlės, odos spalvos ir tekstūros pakitimai. Tik profesionalūs gydytojai dermatologai turi pakankamai patirties bei žinių analizuoti odos problemas ir parinkti tinkamą gydymą. Tad atidžiai rinkitės specialistus, kuriems patikėsite spręsti Jums iškilusias veido ar kūno odos problemas, nes nuo jų profesionalumo, įgūdžių bei patirties didžiąja dalimi priklauso gydymo sėkmingumas.

Dermatologijos klinika, profesionalūs gydytojai

Dermatologija –  medicinos sritis, tirianti odą ir odos ligas, sveikos ir nesveikos odos sandarą, gydymo ir profilaktikos principus. Mūsų oda atlieka daug svarbių funkcijų: apsaugo nuo mechaninių pažeidimų, cheminių, terminių sužalojimų, mikrobų, kenksmingų medžiagų, ultravioletonių spindulių, įvairių sužalojimų, sukeltų traumų, infekcijų ir kt.

Dermatologijos klinikoje Derma Plius pacientus konsultuoja gydytoja dermatologė Inga Valavičienė. Atliekame lazerinės, estetinės dermatologijos procedūras, diagnozuojame ir gydome odos ligas.

Lazerinės dermatologijos procedūrų grupė apima ilgalaikį plaukelių šalinimą, kraujagyslinių darinių ir išsiplėtusių kapiliarų šalinimą, odos atjauninimą, odos spalvos netolygumų šalinimą, aknės gydymą.

Estetinės dermatologijos – raukšlių korekciją botulino toksinu, PRP – terapiją trombocitais praturtintos plazmos injekcijomis, hialurono rūgšties užpildus, deimantinę dermabraziją, cheminį veido šveitimą, biorevitalizaciją ir mezoterapiją.

Odos ligų diagnostika bei gydymas apima pigmentacijos sutrikimų, rožinės, atopinio ir seborėjinio dermatito, žvynelinės, aknės, kitų uždegiminių ligų (egzemos, kerpligės) gydymą.

Taig dermatologijos klinika Derma Plius – vieta, kur gali būti išspręstos įvairios Jūsų odos problemos.

Dermatologijos klinika, kokybiškos ir saugios  procedūros

Akivaizdu, jog odos problemų gali atsirasti bet kur ir bet kada. Kai kurie žmonės į visa tai nenumoja ranka ir imasi veiksmų norėdami jas išspręsti. O kiti tiesiog nekreipia dėmesio ir viską palieka savieigai.  Tokius žmones galima pavadinti abejingais sau, savo sveikatai. Jeigu Jūs nesate abejingi savo sveikaitai, tuomet kreipkitės į gydytojus dermatologus, išsakykite savo problemą ir jie patars, kaip efektyviai ją išpręsti. Jeigu Jus kankina spuogai, alternatyvus gydymo būdas – lazerinės procedūros. Puikūs rezultatai gaunami derinant lazerines procedūras su medikamentiniu gydymu. Gydant lazeriu,  suardomi aknės bakterijos mebranos baltymai ir ji žūsta. Be to, uždegimo židinyje sutrikdoma kraujotaka, todėl mažėja uždegimo požymiai (odos paraudimas, paburkimas, sumažėja rausvų mazgelių, pūlinių, oda tampa gražesnė, lygesnė, skaistesnė).

Tikriausiai visi sutiks, kad šių procedūrų negalima saugiai atlikti namuose ar grožio salone. Net ir laikantis visų būtinų higienos reikalavimų, išlieka didelė įvairių nepageidaujamų reakcijų rizika. Tad jos turi būti atliekamos profesionalioje dermatologijos klinikoje, prižiūrint gydytojui dermatologui, nes tik tokiu atveju galima tikėtis geriausių rezultatų.

Mūsų klinikos specialistai labai atsakingai parenka procedūras kiekvienam pacientui pagal jo poreikius. Jeigu pasirinksite mus, būsite gerose rankose. Mes nežadame nerealių rezultatų. Kalbame tik apie tai, ką galime įgyvendinti.

Dermatologijos klinika Derma Plius – kokybė, profesionalumas ir išskirtinis dėmesys kiekvienam pacientui.

Hialurono rūgšties injekcijos