grožio injekcijos

Grožio injekcijos

Grožio injekcijos. Grožio procedūrų įvairovė bėgant laikui vis didėja, pasitelkiamos naujausios technologijos, kurios kartais gali pakeisti net chirurgines operacijas ar bent jau jas atitolinti.

Oda – žmogaus fizinės ir emocinės būklės veidrodis. Metams bėgant mūsų oda tampa labiau pažeidžiama, ji plonėja, silpnėja apsauginė odos funkcija, plonėja epidermio sluoksnis, mažėja elastino ir kolageno skaidulų kiekis, hialurono rūgšties gamyba, atsiranda raukšlės.

Grožio injekcijos efektyviai atjaunina odą, sumažina ar išnaikina raukšles, atstato sumažėjusį odos tonusą, ją skaistina ir drėkina. Grožio injekcijos gali būti labai įvairios:

  1. Biorevitalizacija ar mezoterapija vadinamas odos atjauninimas nestabilizuotos hialurono rūgšties preparatais, įvairiais vitamininiais kokteiliais
  2. PRP – tai terapija trombocitais praturtintos plazmos injekcijomis
  3. Botulino toksino injekcijos naudojamos mimikos raukšlių korekcijai
  4. Hialurono rūgšties užpildai,- tai stabilizuota hialurono rūgštis, skirta injekcijoms į skirtingus odos sluoksnius, užpildo raukšles, patobulina veido kontūrus.

Trumpai apie minėtas procedūras:

Mezoterapija – tai medicininė paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos – grožio kokteiliai. Šios procedūros esmė yra paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje. Preparatų sudėtyje yra įvairių preparatų mišiniai: hialurono rūgštis, vitaminai (A,E,C,B,K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, lipolitikai ir kiti produktai. Kokteilių sudėtis  kiekvienu atveju skiriasi, priklausomai nuo to, kokia problema yra sprendžiama. Veikiant šioms medžiagoms, atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoliftingo poveikis. Mezoterapija yra biologinis odos gydymo metodas, reikalaujantis mažiausiai 5 procedūrų, kad oda pastebimai atjaunėtų. Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros: oda prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą, odos atspalvis tampa tolygesnis ir labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja.

Biorevitalizacija – procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda . Su amžiumi hialurono rūgšties kiekis, esantis odoje, mažėja. Šis procesas labiausiai pastebimas atvirose kūno vietose: veide, kakle, dekoltė ir rankų srityse. Paviršinio drėkinimo kremais jau nebeužtenka, nes reikalingas gilesnių odos sluoksnių drėkinimas. Biorevitalizacija (gilus odos drėkinimas) – tai injekcinė procedūra, kurios metu į dermą  (vidurinį odos sluoksnį) įvedama gryna hialurono rūgštis, siekiant užpildyti šios rūgšties trūkumą odoje. Ilgalaikis rezultatas matomas po 2 – 4 procedūrų – padidėja odos tonusas ir elastingumas, pagerėja odos spalva, ji tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės.

PRP– tai terapija trombocitais praturtintos plazmos injekcijomis. Šiandien dėl pažangos regeneracinėje medicinoje yra  įmanoma išsaugoti ir atkurti jaunystę bei sveikatą, naudojant  tik savo žmogiškuosius išteklius – kraują. Šios procedūros metu suaktyvinama audinių regeneracija, stimuliuojama kolageno ir elastino, natūralios hialurono rūgšties gamyba. Todėl oda tampa lygesnė, užtikrinamas intensyvus odos drėkinimas, raukšlės tampa ne tokios gilios, oda atjaunėja.

Botulino toksino injekcijos (botoksas) sutrikdo nervinio impulso sklidimą ir sukelia raumens paralyžių. Dėl šios priežasties botulino injekcijos naudojamos mimikos raukšlių gydymui. Botulino injekcijos atliekamos toje veido srityje, kuri turi didesnį polinkį raukšlių atsiradimui (vertikaliose raukšlėse tarp akių, horizontaliose kaktos raukšlėse ir išorinių akių kampų raukšlėse). Gilių raukšlių pilnai korekcijai kartais papildomai gali prireikti hialurono rūgšties injekcijų (užpildų).

Hialurono rūgšties užpildai – sterilūs biogeliai, kurių sudėtyje yra stabilizuota hialurono rūgštis, skirti injekcijoms į skirtingus odos sluoksnius. Hialurono rūgštis sumažina odos senėjimo požymius – intensyviai drėkina ir tonizuoja odą, išsaugo elastingumą, užpildo raukšles, patobulina veido kontūrus.

Grožio injekcijos padeda išspręsti skirtingas odos problemas

Kaip matote, skirtingos grožio injekcijos  padeda išspręsti skirtingas odos problemas. Kokie šių procedūrų trūkumai?

Jeigu jas atlieka patyrę ir kvalifikuoti specialistai, tuomet viskas turėtų būti puiku. Žinoma, prieš procedūrą turite pasidomėti, kaip ji bus atliekama, kokių rezultatų tikėtis, koks galimas šalutinis poveikis. Jeigu viską žinosite, neturėsite nerealių lūkesčių ir nenusivilsite.

Taip pat be galo svarbi procedūrų metu naudojamų produktų kokybė. Tik naudojant kokybiškus produktus galima tikėtis geriausių rezultatų.

Kokios grožio injekcijos tinkamiausios būtent Jums?

Tai priklauso nuo daugelio veiksnių: paciento bendros sveikatos būklės, amžiaus ir odos būklės. Iš tiesų, grožio injekcijos  turėtų būti tik viena iš viso gydymo paketo dalių. Ne mažiau svarbi išsami odos analizė prieš atliekant procedūras ir tinkama jos priežiūra po procedūrų.

Taigi grožio injekcijos yra puikus būdas išsaugoti Jūsų odos jaunystę. Populiariausios yra hialurono rūgšties, botulino injekcijos bei įvairūs vitaminų kokteiliai. Kiekvienos iš jų poveikis skirtingas, todėl norėdami sužinoti, kokia procedūra tinkamiausia ir reikalingiausia Jums, pasitarkite su gydytoju dermatologu. Jis patars, ką rinktis. Gali būti, kad norimam rezultatui pasiekti Jums prireiks net kelių rūšių injekcijų.

Dermatologijos klinika, estetinės procedūros