Apie procedūrą

Kas yra aknė?

Paprastieji spuogai arba aknė  (acne vulgaris) – tai lėtinis, uždegiminis, daugiapriežastinis odos susirgimas, pažeidžiantis plauko folikulo ir riebalinės liaukos kompleksą. Jis pasireiškia polimorfiniu bėrimu veide, krūtinėje, nugaroje.  Aknė yra viena dažniausiai pasitaikančių odos ligų.

Aknės gydymas lazeriu:

MeDioStar  NeXT PRO lazerio skleidžiama infraraudonųjų spindulių spinduliuotė įsiskverbia pakankamai giliai į odą, kad pasiektų plaukų folikulus ir riebalines liaukas. Aknės gydymas lazeriu – tai naujas gydymo būdas, alternatyvus gydymui vaistais.  Jis tampa vis aktualesnis, nes dėl dažno antibiotikų vartojimo didėja bakterijų atsparumas. Gydant lazeriu,  suardomi aknės bakterijos mebranos baltymai ir bakterija žūsta (antibakterinis lazerio  veikimas). Gydant lazeriu sutrikdoma kraujotaka  uždegimo židinyje, todėl mažėja uždegimo požymiai  (nyksta odos paraudimas, paburkimas, mažėja rausvų mazgelių, pūlinėlių, odos tampa lygesnė, skaistesnė).

Apie procedūrą:

Ši procedūra yra gerai toleruojama, saugi ir nereikalauja nedarbingumo lakotarpio. Ji gali būti taikoma atskirai arba kartu su gydytojo paskirtais vaistais. Procedūrų skaičius priklauso nuo aknės sunkumo laipsnio ir formos, dažnai pagerėjimas pastebimas jau po pirmos procedūros. Būtinos  3-5 procedūros kas savaitę. Aknės gydymas lazeriu duoda pakankamai ilgą ligos ir estetinio vaizdo pagerėjimo laikotarpį, kurio metu galima išvengti sisteminių ar vietinių vaistų vartojimo.

Kaina

Veido srityje
150.00
Kaktos srityje
70.00
Skruostų srityje
85.00
Smakro srityje
100.00
Dekolte srityje
130.00

Rezultatai