Apie procedūrą

Bendra informacija:

Giluminė biorevitalizacija – tai procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda. „Juvéderm Volite“ – injekcinis stabilizuotos hialurono rūgšties preparatas odos kokybei gerinti. Vienos biorevitalizacijos procedūros su šiuo preparatu užtenka ilgalaikiam rezultatui, nereikia atlikti kurso. Su „Juvéderm Volite“ hialurono rūgštis suleidžiama į gilesnius odos sluoksnius, todėl po procedūros nelieka papulių, greičiau galite grįžti prie įprastos veiklos, o efektas laikosi iki 9 mėn.

Įprastos Biorevitalizacijos metu naudojamos HA molekulės yra nesurištos, todėl atlikusi savo darbą – sudrėkinusi odą ir suaktyvinusi fibroblastus – rūgštis greitai suyra. Preparatas „Juvéderm Volite“ unikalus tuo, kad HA struktūra primena užpildus – molekulės yra surištos, tad ilgam suformuoja vientisą patvarų sluoksnį, jis užpildo nelygumus, išlygina ir patempia odą.

Procedūros atlikimas:

„Juvéderm Volite“ leidžiamas ne į paviršinį, o į gilesnį odos sluoksnį (3 – 4 mm gylį). Tai puiku dėl kelių priežasčių:

  • būtent tame sluoksnyje yra kolageno ir elastino skaidulos, tad oda ne tik pridrėkinama, bet ir suaktyvinama šių skaidulų veikla. Tai atjaunina odą vos po vienos procedūros!
  • nelieka papulių odos paviršiuje, šios sukelia nepatogumų po įprastinės biorevitalizacijos.
  • suleidus preparatą „Juvéderm Volite“, trumpai gali matytis tik dūrių vietos, bet ir jos nėra ryškios, dažniausiai nelieka jokių žymių, nes procedūra atliekama plonesne adata.
  • preparatas „Juvéderm Volite“ dažniausiai leidžiamas kartą ir veikia ilgai.

(jei odos būklė prieš procedūrą buvo labai bloga, tada po 1 mėnesio injekciją galima pakartoti, bet tai reti atvejai)

Giluminė biorevitalizacija

Po procedūros:

3 dienas rekomenduojama neiti į pirtį ar baseiną, degintis saulėje ar soliariume. Jei tenka būti saulėje – būtina odą tepti apsauginiais kremais.

Kaina

1ml
300.00

Rezultatai

Preparato „Juvéderm Volite“ poveikį pastebėsite po 10 – 14 dienų, bet rezultatu galėsite džiaugtis 6 – 9 mėnesius. Net tuomet, kai hialuronas ištirpsta, naujos kolageno skaidulos niekur nedingsta.

Kompanijos „Allergan“ atlikti tyrimai rodo, kad, suleidus šį preparatą, po 6 mėnesių gerokai padidėjo odos tankis; 91 proc. apklaustų moterų teigė, kad vis dar yra patenkintos odos būkle. Oda išties tampa pastebimai putlesnė, stangresnė, maloni liesti – pasak klienčių, „persikinė“. Beje, šį preparatą galima leisti ir į kaklą bei iškirptės zoną – pastaroji ypač pagražėja, pokyčiai akivaizdūs. „Juvéderm Volite“ puikiai atjaunina plaštakų odą.