Apie procedūrą

Bendra informacija:

Kriolipolizė – tai yra neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį (pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose). Ši procedūra atliekama moderniu CryoVAC aparatu, kurio veikimo būdas pagrįstas laipsnišku, kontroliuojamu odos audinių vėsinimu ir tai užtikrina saugų kūno formų dailinimą.

Procedūra tinkama bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, norintiems padailinti kūno formas ir sumažinti nepageidaujamą riebalų kiekį.

Procedūros atlikimas:

Procedūros metu koreguojama kūno sritis yra nuvaloma antiseptiniu tirpalu ir užtepamas specialus kremas, kuris dar labiau paskatina riebalų ląstelių sunaikinimą. Ant norimos koreguoti kūno vietos uždedamas specialus prietaiso antgalis, sudaromas vakuumas, kuris užtikrina stiprų, tolygų ir nenutraukiamą audinio šaldymą ir per keletą minučių sumažina temperatūrą iki 0°C – (-4)°C. Tai optimali temperatūra, paveikianti būtent riebalines ląsteles ir tuo pačiu nedaro jokio poveikio kitoms ląstelėms ir aplinkiniams audiniams. Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui mėnesio eigoje pašalinamos iš organizmo. Odos klostė veikiama valandą laiko (60min). Procedūra neskausminga, kartais jaučiamas vakuumo traukos poveikis.

Ši procedūra neatliekama žmonėms, alergiškiems šalčiui, sergantiems ūmiomis uždegiminėmis odos ligomis, krioglobulinemija, taip pat nėščioms moterims.

Po procedūros koreguotoje kūno vietoje kelias minutes atliekamas masažas rankomis. Iš karto galima užsiimti įprastine veikla. Tam, kad užtikrintume dar efektyvesnį riebalinių ląstelių pasišalinimą iš organizmo, rekomenduojama išgerti ne mažiau kaip 2 litrus vandens per dieną.

Kaina

Kriolipolizė CryoVAC aparatu
Kūno viena zona (60 min.)
120.00