Apie procedūrą

Tai lazerinė veido odos atjauninimo ir valymo procedūra naudojant anglies kaukę. Šios procedūros metu oda giliai išvaloma, nušveičiamos negyvos odos ląstelės, sutraukiamos odos poros, todėl sumažėja odos riebalavimasis. Oda pašviesėja, suvienodinama jos spalva, nes naikinamos pigmentinės dėmės. Lazerio impulsai skatina elastino ir kolageno gamybą, todėl oda atjaunėja, nyksta raukšlelės. Dėl šios procedūros efektyvumo ji dar vadinama „Holivudiniu“ ar „porcelianiniu“ šveitimu. Prieš procedūrą oda nuvaloma ir plonu sluoksniu užtepamas juodos spalvos anglies dioksido nanogelio sluoksnis. Maždaug po 7 -10 min, kai gelis išdžiūsta, pradedama lazerinė procedūra 4 Pico lazeriu. Lazerio impulsai išgarina gelį su jo sugertais odos nešvarumais ir negyvomis ląstelėmis, skatina elastino ir kolageno gamybą.

Tai neskausminga, nereikalaujanti nuskausminimo procedūra. Jos metu oda nėra pažeidžiama, gali būti jaučiamas švelnus dilgčiojimas. Po procedūros galima iš karto grįžti prie įprastinės veiklos.

Nors pastebimas teigiamas poveikis odai bus ir po vienos procedūros, optimaliam efektui pasiekti rekomenduojama atlikti 3-5 procedūras kas 3-4 savaites.

Procedūra užtrunka apie 60min.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

  • Norint išvalyti ir atjauninti odą
  • Atgaivinti pavargusią odą
  • Koreguoti suglebusią odą
  • Panaikinti arba sumažinti pigmentines dėmes
  • Panaikinti arba sumažinti spuogų sukeltus ar kitokius randus
  • Odos dėmių bei nelygios odos korekcijai
  • Siekiant sumažinti išsiplėtusias poras

Svarbu paminėti, jog prieš šią procedūrą būtina pasikonsultuoti su gydytoju, kuris nuspręs, ar jums galima šią procedūrą atlikti.

Kaina

Veidas
85
Veidas, kaklas
120
Veidas
160

+ kaklas + dekoltė

Plaštakos
50

Video