Apie procedūrą

Mezoterapija – tai medicininė, paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos – grožio kokteiliai. Šios procedūros esmė yra paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje. Preparatų sudėtyje yra įvairių preparatų mišiniai: hialurono rūgštis, vitaminai (A,E,C,B,K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, lipolitikai, homeopatiniai bei biotechnologijos produktai.

Kokteilių sudėtis  kiekvienu atveju skiriasi, priklausomai nuo to, kokia problema yra sprendžiama. Veikiant šioms medžiagoms, atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoliftingo poveikis.

Kada siūloma atlikti mezoterapiją?

Oda – žmogaus fizinės ir emocinės būklės veidrodis. Metams bėgant mūsų oda tampa labiau pažeidžiama, ji plonėja, silpnėja apsaugines funkcijas atliekantys elementai, plonėja epidermio sluoksnis, mažėja elastino ir kolageno skaidulų kiekis. Mezoterapija atliekama odos senėjimo profilaktikai ir gydymui, o taip pat esant:

Sausai, atoniškai odai
Raukšlėms, fotosenėjimui
Papilkėjusiai odai
Riebiai, porėtai odai
Praradusiai elastingumą bei suglebusiai odai
Padidėjusiai odos pigmentacijai
Maišeliams po akimis, patamsėjus paakiams
Plaukų slinkimui (po streso, gimdymo, esant židininiam ar androgeniniam plikimui)
Silpniems, lūžinėjantiems, gyvybingumą praradusiems  plaukams
Celiulitas, randai, strijos, dvigubas pagurklis ir kt.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Mezoterapija yra biologinis odos gydymo metodas, reikalaujantis mažiausiai 5 procedūrų, kad oda pastebimai atjaunėtų. Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros: oda prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą, odos atspalvis tampa tolygesnis ir labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja.

Hialurono rūgštis – pagrindinė veiklioji medžiaga. Hialurono rūgštis kompensuoja natūralų endogeninės hialurono rūgšties praradimą ir atjaunina odą. Medžiagos higroskopinės savybės leidžia jai sulaikyti 30 kartų daugiau vandens negu ji pati sveria. Hialurono rūgštis, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai regeneruoja odą.

Ką verta žinoti po procedūros?

Po procedūros mezoterapija nepalieka beveik jokių pėdsakų. Vienintelis mezoterapijos trūkumas yra tai, kad po procedūros gali atsirasti mažos mėlynės, kurios gali neestetiškai atrodyti, tačiau jos pranyksta po kelių dienų. Procedūra gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė, rankų, plaštakų, pilvo, sėdmenų, šlaunų srityje bei galvos odoje. Jokių amžiaus apribojimų nėra. Procedūrą puikiai galima derinti su botulino injekcijomis, raukšlių užpildais, cheminiu odos šveitimu, lazeriu, plastinėmis operacijomis.

Kaina

Veido srityje
90.00
Veido, kaklo ir dekolte srityse
120.00
Galvos plaukų mezoterapija
80.00
Plaštakų srities mezoterapija
60.00

Mezotarapijos kainos naudojant Nanosoft beskausmes adatas:

Veido srityje
100.00
Veido, kaklo ir dekolte srityse
140.00
Galvos plaukų mezoterapija
100.00
Plaštakų srities mezoterapija
70.00

Video

Naujiena ! Beskausmės adatos

NANOSOFT™ MIKROADATOS BESKAUSMEI MEZOTERAPIJAI

2019 metų FILLMED LABAROTORIES naujiena.

Nuo šiol – mezoterapija gali džiaugtis tie, kurie iki šiol bijojo ir dvejojo! Procedūra yra neskausminga, taip pat yra visiškai minimali kraujosrūvų ar kitų nereikalingų procedūros žymių tikimybė. Procedūros metu juntamus pojūčius galima apibūdinti kaip nežymų spaudimą. Jei turite raukšlių aplink akis, netgi paakiuose, su NANOSOFT™ mikroadatėlėmis specialistas gali atlikti procedūrą labai arti blakstienų linijos ir taip efektyviai atkurti gležnos odos drėgmę bei sumažinti raukšleles, suteikti skaistumo, gyvybingumo žvilgsniui. Gijimas, procedūros požymių sumažėjimas yra labai greitas – jau po poros valandų papulės susilygina su odos paviršiumi.