Apie procedūrą

Bendrai, odos atjauninimas suprantamas kaip odos struktūros pagerinimas (patempimas, porų sumažinimas), pigmentacijos sumažinimas ir smulkių raukšlelių pašalinimas, kad bendrai oda atrodytų atjaunėjusi.

Šios lazerinės procedūros pagalba galima akimirksniu atgaivinti odą,  sumažinti senėjimo ženklus ir  išlyginti smulkias raukšleles. Naujos kartos MeDioStar NeXT  PRO lazeriu atliekama veido atjauninimo procedūra  yra neinvazinė, neturi jokio gijimo proceso, todėl iš karto galima grįžti į darbą.

Procedūra neskausminga ir atliekama labai greitai, o rezultatai pastebimi iškarto. Lazerinę atjauninimo procedūrą galima daryti veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse. Ši procedūra taip pat labai tinka pacientams, kurių oda pažeista saulės arba kai pigmentacija atsirado dėl senėjimo procesų.

Procedūros metu pašalinamas odos šiurkštumassmulkios raukšlelės, sutraukiamos poros,  pašviesinamos strazdanos bei stangrinama oda. Galingo diodinio MeDioStar NeXT  PRO lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje sukelia mikro – terminį pažeidimą, tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tai išprovokuoja odoje naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl stimuliuojama oda tampa ne tik lygesnė,  skaistesnė, bet ir sveikesnė, atsparesnė aplinkos poveikiui.

Kviečiami išbandyti odos atjauninimo procedūrą!

Kaina

Veido srityje
135.00
Kaktos srityje
70.00
Skruostų srityje
85.00
Smakro srityje
60.00
Kaklo srityje
100.00
Dekolte srityje
135.00
Abiejų plaštakų srityje
70.00

Video