Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos (užpildai)– viena iš dažniausiai šiuolaikinių moterų atliekamų estetinių procedūrų. Hialurono rūgštis (HA) (glikozaminglikanas) – natūraliai žmogaus kūne randamas mukopolisacharidas. Daugiausiai jos yra odoje, nerviniame, jungiamajame audiniuose, mažiau – beveik kiekvienoje žmogaus ląstelėje.

Šios medžiagos kiekis kiekvieno iš mūsų organizme gali skirtis, tačiau vidutiniškai jos yra 15 gramų. Hialurono rūgštis yra daugelio odos priežiūros priemonių sudedamoji dalis, nes ji drėkina odą.

Akivaizdu, jog jauno žmogaus organizme hialurono rūgšties yra daugiau nei esant vyresnio amžiaus. Senstant šios rūgšties organizme pagaminama vis mažiau. Genetika, rūkymas, magnio ir cinko trūkumas dar labiau paspartina šios organizmui svarbios medžiagos  praradimą, todėl odoje pradeda atsirasti raukšlės, ji suglemba ir nukąra.

Moterims ypač aktualus klausimas – graži, jauna, spindinti oda be raukšlelių. Jeigu norite džiaugtis tokia oda, hialurono rūgšties užpildų injekcijos yra puikus pasirinkimas, nes jie padeda sumažinti ar visiškai panaikinti matomas raukšleles, – veidas pastebimai atjaunėja. Nepamirškite, jog hialurono rūgštis natūraliai gaminasi odoje, yra vienas iš pagrindinių jos komponentų. Hialurono rūgštis skatina odos jaunystei svarbaus (palaikančio odos elastingumą) kolageno gamybą, ją drėkina. Taigi veido oda atrodo skaisti, stangri, švytinti.

Hialurono rūgštis taip pat skatina moteriškųjų lytinių hormonų estrogenų gamybą. Kaip žinia, estrogeno trūkumas skatina greitesnį odos senėjimą, suvytimą. Taigi akivaizdu, kodėl jaunų merginų oda yra graži bei spindinti, o metams bėgant šios savybės palaipsniui prarandamos. Specialistų teigimu, greitesnis odos senėjimas ypač pastebimas prasidėjus menopauzei, kai sumažėja estrogenų kiekis.

Hialurono rūgšties injekcijos – sterilūs biogeliai

Hialurono rūgšties injekcijos (užpildai) – sterilūs biogeliai, kurių sudėtyje yra stabilizuota hialurono rūgštis, skirti injekcijoms į skirtingus odos sluoksnius. Hialurono rūgštis sumažina odos senėjimo požymius – nestabilizuota hialurono rūgštis intensyviai drėkina ir tonizuoja odą, išsaugo elastingumą, gali būti leidžiama ir į galvos odą, siekiant, kad ji būtų graži ir sveika, o plaukai būtų tvirti bei spindintys. Stabilizuotos hialurono rūgšties  injekcijos užpildo raukšles, patobulina veido kontūrus, stangrina veido odą. Užpildai gali suteikti jaunatviškumo veido bruožams, smakrui ir skruostams.

Stabilizuotos hialurono rūgšties injekcijos

Stabilizuotos hialurono rūgšties injekcijos dermatologijoje naudojamos įvairioms veido dalims tobulinti: putlinti lūpas, skruostus, mažinti raukšles ir pan.

Kaip jau buvo minėta, ši rūgštis yra įvairių kremų, serumų bei kitų odos priežiūros priemonių sudedamoji dalis, nes drėkina, saugo odą, greitina žaizdų gijimą, mažina randus ir kt.

Hialurono rūgšties injekcijos naudojamos ne tik odos atjauninimui, stangrinimui, bet ir lūpų putlinimui. Iš tiesų, tarp dailiosios lyties atstovių ši paslauga yra gana populiari. Lūpų oda yra sudaryta iš jungiamojo audinio bei jo komponentų – kolageno ir hialurono, suteikiančių lūpoms formą ir putlumą. Tačiau jeigu dėl tam tikrų priežasčių šių medžiagų gamyba sutrinka, tuomet lūpos tampa ne tokios išraiškingos, sumažėja, praranda formą. Tokiu atveju išsigelbėjimas yra hialurono rūgšties injekcijos. Į lūpas sušvirkšta hialurono rūgštis jungiasi su vandeniu ir sukuria klampų, į želatiną panašų skystį, drėkinantį audinius ir saugantį kolageną.

Ar galima teigti, kad hialurono rūgštis yra odos jaunystės eliksyras? Taip, tikrai galima. Tai įrodo Yuzuriharos kaimo Japonijoje gyventojai. Pasaulio Sveikatos Organizacija atliko tyrimą beveik 1000 kaimų ir miestelių visame pasaulyje ir nustatė, jog Yuzurihara yra ilgo gyvenimo kaimelis. Daugiau kaip 10 proc. jo gyventojų buvo virš 85-erių metų amžiaus. Dauguma jų atrodė kur kas jaunesni, nei parašyta asmens dokumentuose, buvo puikios sveikatos  ir net tokios garbaus amžiaus vis dar užsiėmė žemės ūkio ir kitokia veikla. Jų ilgaamžiškumas bent jau iš dallies buvo susietas su daug hialurono rūgšties turinčių daržovių vartojimu. Taigi konkrečių žmonių pavyzdžiai kalba patys už save.  Nors stebuklingų jaunystės piliulių ar injekcijų, paversiančių senutę jauna, dailia mergina, nėra, tačiau hialurono rūgšties nauda stabdant odos senėjimą yra neginčijama.

Hialurono rūgšties užpildai