Odos atjauninimas lazeriu

Odos atjauninimas lazeriu dermatologijos klinikoje

Odos atjauninimas lazeriu. Nesuklysime sakydami, kad oda – žmogaus sveikatos veidrodis. Joje atsispindi mūsų nuovargis, patirti stresai, įpročiai, amžius, ligos. Kai kurie kūno odos bėrimai gali būti susiję su tam tikrų vidaus organų veiklos sutrikimais.

Tad jeigu norite, kad jūsų veidas būtų skaistus, oda stangri, švytinti, – kreipkitės į patyrusius gydytojus dermatologus, kurie pasiūlys Jums tinkamiausias veido procedūras. Viena iš efektyviausių procedūrų, padėsianti išspręsti ne vieną odos problemą – odos atjauninimas lazeriu.

Odos atjauninimas lazeriu yra populiari estetinė procedūra, kuri gali padėti atjauninti odą, sumažinti jos senėjimo požymius, saulės poveikio padarinius ir kitus defektus. Garantuojame, kad gydymas yra saugus, efektyvus ir patogus. Be to, šios procedūros kaina, palyginus su daugeliu kitų gydymo būdų, tikrai nėra didelė.

Odos atjauninimas lazeriu – tai odos struktūros pagerinimas (stangrinimas, porų sumažinimas), pigmentacijos sumažinimas ir smulkių raukšlelių pašalinimas. Ši naujos kartos lazerinė procedūra sukurta akimirksniu atgaivinti odą, išlyginti smulkias raukšleles ir sumažinti senėjimo ženklus. Vokiškos kokybės MeDioStar NeXT PRO lazeriu atliekama veido atjauninimo procedūra  yra neinvazinė, neturi jokio gijimo proceso, todėl skirtingai nei po grožio injekcijų ar frakcinių procedūrų galima grįžti į įprastinius darbus, procedūra neskausminga ir atliekama labai greitai.

Dažniausiai atjauninimo procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse.

Lazerio procedūros yra saugios ir nekenksmingos sveikatai, tačiau kai kuriems žmonėms jų vis dėlto nerekomenduojama  atlikti. Tai žmonės, sergantys tam tikromis odos ligomis, turintys tam tikrą odos tipą ir pan. Jiems yra didesnė tikimybė, kad pasireikš nepageidaujamas šalutinis poveikis. Todėl prieš atliekant odos atjauninimo lazeriu procedūrą būtina pasitarti su gydytoju dermatologu.

Odos atjauninimas lazeriu, nauda

Kaip jau minėjome, odos atjauninimo lazeriu procedūros padeda išsaugoti odos grožį ir jaunystę. Pacientai, siekiantys pašalinti saulės ar senėjimo procesus atspindinčias žymes veido ir kaklo ar dekoltė odoje, yra idealūs kandidatai neinvazinei lazerinei odos atjauninimo  procedūrai. Lazerinis odos atjauninimas pašalina odos šiurkštumo ir negilių raukšlelių sukeltas žymes, taip pat sutraukia poras. Ši procedūra taip pat pašviesina strazdanas bei stangrina odą. Puikūs rezultatai pasiekiami  galingo diodinio lazerio šviesos technologijos pagalba – toks stiprus lazerio energijos poveikis senėjimo požymius jau turinčiai odai gali padaryti stulbinančius ir iškart pastebimus  rezultatus.

Ši procedūra Jums tinka, jei skundžiatės matomais veido odos pakitimais: suglebusi, papilkėjusi veido oda, raukšlelės, išsiplėtę poros, žymės po spuogų.

Dermatologijos klinikoje Derma Plius odos atjauninimo procedūros atliekamos MeDioStar NeXT  PRO lazeriu. Jos atliekamos greitai ir neskausmingai, o po procedūros galite gyventi sau įprastu ritmu (iš karto grįžti į darbą ir pan.). Rezultatai pastebimi vos po vienos procedūros.

Gali kilti klausimas, kuo išskirtinis mūsų klinikoje naudojamas MeDioStar NeXT PRO lazeris? Itin galingo diodinio MeDioStar NeXT  PRO lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir gilesniuose odos sluoksniuose sukelia mikro terminį pažeidimą, tačiau viršutinis, matomas, odos sluoksnis nepažeidžiamas. Tokia lazerio šviesos invazija skatina naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą odoje, todėl ji tampa lygesnė, skaistesnė, glotnesnė, sveikesnė ir atsparesnė neigiamam aplinkos poveikiui. Oda atjaunėja.

Jeigu nesate patenkinti savo odos išvaizda, kreipkitės į mus – dermatologijos klinikos Derma Plius specialistus. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų veido oda švytėtų!

Odos atjauninimas