PRP terapija

PRP terapija dermatologijos klinikoje

PRP terapija. Akivaizdu, kad grožis kiekvienam žmogui yra svarbus. Tai ypač aktualu dailiosios lyties atstovėms. Juk ne veltui sakoma, kad žmogų sutinka pagal išvaizdą, o išlydi pagal protą. Žinoma, svarbiausia vidinis grožis, tačiau išoriniam grožiui taip pat turėtume skirti pakankamai dėmesio. Vienas iš būdų išsaugoti Jūsų grožį ir jaunatviškumą, t.y. atjauninti odą ar išsaugoti jos jaunystę yra PRP terapija – terapija trombocitais praturtintos plazmos injekcijomis. Ji naudojama veido odos atjauninimui, plaukų slinkimo stabdymui, plaštakų odos atjauninimui.

PRP terapija – kokia tai procedūra?

PRP terapija yra svarbus postūmis regeneracinėje medicinoje, nes padeda išsaugoti bei sugrąžinti jaunystę ir sveikatą naudojant paties paciento kraują. Nenaudojama jokių sintetinių medžiagų. Nuo 1995-ųjų ENDORET® (PRGF®) – pirmoji autologinio koncentrato (ląstelių, paimtų iš paciento kraujo) su augimo faktoriais išgavimo technologija, pripažinta visame pasaulyje ir patentuota Biotechnologijos Instituto BTI .

Procedūros metu paciento kraujas centrifuguojamas ir frakcionuojamas, taip atskiriant dvi kraujo plazmos dalis. Tada viena dalis – prisotinta trombocitų – įšvirkščiama atgal į odą, kad būtų paskatinta natūrali regeneracija, o kita – prisotinta fibrino – dedama kaip kaukė, kad nuramintų odą po procedūros.

Po procedūros suaktyvinami natūralūs audinių atsinaujinimo procesai, mažėja raukšlės, nyksta randai, oda tampa skaistesnė, drėgnesnė. Kalbant apie veido odos atjauninimą – procedūros tiesiog neleidžia odai užmigti. Injekcijos skatina didesnį kolageno išsiskyrimą ir elastino, nuosavos hialurono rūgšties gamybą – visa tai atjaunina paciento odą be jokių mimikos pakitimų, būdingų kitoms procedūroms.

Kaip jau anksčiau minėjome, ši terapija yra itin veiksminga gydant plaukų ligas. ENDORET injekcijos padeda sustabdyti plaukų slinkimą, retėjimą, plikimą, skatina jų augimą, gerina struktūrą. Taip yra dėl to, kad injekcijos gerina mikrocirkuliaciją, ląstelių metabolizmą, suaktyvinamas plaukų folikulų maitinimasis.

Dermatologijoje PRP terapija naudojama

Dermatologijoje PRP terapija naudojama aknės, psoriazės, egzemos, atopinio dermatito, androgeninės alopecijos gydymui. Taip pat ji be galo veiksminga gydant lėtines odos opas, nudegimus, chirurgines žaizdas ir pan.

Atliekant PRP terapijos procedūras koncentruota PRP įšvirkščiama arba užtepama ant tam tikrų odos plotų, kad pagerintų organizmo audinių būklę ir žaizdų gijimą.

Vieni iš didžiausių PRP terapijos pranašumų – platus jos pritaikymo spektras, rezultatais patvirtintas efektyvumas. Taip pat nėra užkrečiamų infekcijų rizikos, itin maža alerginių reakcijų rizika. O, svarbiausia, nenaudojama jokių sintetinių, galinčių pakenkti žmogaus organizmui, medžiagų. Kaip jau minėjome, procedūrų metu naudojamos tik autologinės veikliosios medžiagos.

Kalbant apie ENDORET  technologijos pritaikymo spektrą reikia pasakyti, jog procedūras galima atlikti bet kurioje kūno vietoje. Ši technologija leidžia išgauti pakankamą augimo faktoriais praturtintos plazmos kiekį, todėl itin patogu atlikti kompleksines injekcijas (veidas – kaklas – dekoltė – rankos).

Be abejo, aktualiausias klausimas kiekvienam PRP terapija besidominčiam ir ją išbandyti norinčiam žmogui – koks procedūrų poveikis?

Privalumų iš tiesų daug:

  1. Sumažėja raukšlių, tačiau veido mimika nepasikeičia;
  2. Oda tampa elastingesnė, skaistesnė, drėgnesnė, atrodo jaunesnė;
  3. Sumažėja įvairūs uždegimai;
  4. Sumažėja arba visai išnyksta strijos, randai;
  5. Sumažėja ratilai po akimis;
  6. Sumažėja soliarinės elastozės (deginimosi saulėje) padariniai

Svarbu paminėti, jog procedūrų efektas – laipsniškai stiprėjantis  ir ilgalaikis

Kiek procedūrų reikia atlikti? Kada rekomenduojama jas atlikti?

Rekomenduojama atlikti tris procedūras per pirmus tris mėnesius. Vėliau, priklausomai nuo paciento odos tipo, amžiaus, per metus atliekama nuo vienos iki trijų procedūrų. Tai sprendžia procedūras atliekantis specialistas.

Procedūrų poveikis skiriasi priklausomai nuo paciento amžiaus. Pavyzdžiui, pacientams nuo 35 metų procedūros padeda sulėtinti senėjimo procesus, nuo 45 metų – regeneruoti odą ir koreguoti esamus senėjimo požymius. Kai kuriems žmonėms PRP terapijos procedūros atliekamos siekiant gydomųjų tikslų.

Taigi jeigu norite išsaugoti savo odos jaunystę ar sumažinti jau esamus senėjimo požymius, geriausias sprendimas – PRP terapija. Kreipkitės į mus – dermatologijos klinikos Derma Plius specialistus – išbandykite šias procedūras ir įsitikinkite jų veiksmingumu.

Apie PRP procedūrą

Registraciją procedūroms galite rasti čia